Bezpečné opalování

03.07.2021

Širokospektrální UVA-UVB ochranný krém 

s uklidňujícími vlastnostmi aloe vera.


Můžete s ním jít kamkoliv, kde svítí prudké slunce. 


Díky vysokému ochrannému faktoru SPF 30, 

který vaši pokožku ochrání před UVA a UVB paprsky, 

se již nemusíte obávat spálení. 


ALOE SUNSCREEN


UVA záření tvoří až 95 % záření, které se dostane na Zemi. Tyto paprsky pronikají hluboko do pokožky a hrají hlavní roli při tvorbě vrásek. 

Aloe Sunscreen nabízí průlomovou směs, která obsahuje přírodní oxid zinečnatý s pokročilou technologií pokrytí. Snadno se aplikuje, nabízí vynikající ochranu před sluncem a nezanechává na pokožce mastný film. Ale není to jen pokročilá technologie, která pomáhá blokovat sluneční záření a dělá Aloe Sunscreen silným produktem. Čistá aloe vera z vlastních plantáží vyživuje pokožku, udržuje její vlhkost a zklidňuje ji. K této obraně se používá pouze nejkvalitnější aloe z vnitřku listu. 

Účinek ochrany pokožky je zvýšen vitaminem E, který bojuje proti jejímu poškození volnými radikály, zjemňuje ji, a ještě více ji hydratuje. Opalovací krém Aloe Sunscreen je odolný vůči vodě po dobu 80 minut. Nejlepšího ochranného efektu dosáhnete jeho pravidelnou aplikací v hojném množství. Ať už budete zdolávat vrcholy hor nebo si budete užívat relaxačního víkendu u vody, můžete si být jisti, že síla Aloe Sunscreen ochrání celou vaši rodinu.

VÝHODY:


 • SPF 30 chrání před UVA a UVB záření

 • oxid zinečnatý zaručuje vynikající ochranu • zklidňuje, hydratuje a chrání

• odolný vodě po dobu 80 minutDále doproučujeme

Chcete se zapojit do charitativní kampaně Pomáháme s Deodorantem?