Víkendový pobyt - leden 2020

V sobotu 18. 1. 2020 se uskutečnil seminář zaměřený na péči o krásu, zdraví a komunikaci s první Československou Miss Ivanou Christovou, Dagmar Zmudovou a Alexandrou Uherkovou.

Ivanka Christová si víkend skvěle užila: "Víkend bol plny krásy, zdravia, komunikácie, smiechu, radosti... V nádhernom hoteli Wellness & SPA boutique Hotel pod Lipkami Praha sme zažili top omladzujúci Lifting pleti a teším sa na ďalšie beauty stretnutia ... Ďakujem za super organizáciu ambasádorke krásy Alexandre...a Vám milé dámy za doveru a za vytvorenie úžasnej atmosfery", sdělila Ivana Christová.

Dagmar Zmudová přednášela o detoxikaci organizmu, zaměřila se na produkt CLEAN 9.

Alexandra Uherková přednášela o neverbální a verbální komunikaci a na praktických příkladech upozorňovala na chyby, které často při komunikaci vznikají.

Více informací v článku 

Víkendový pobyt - říjen 2019

Víkendový pobyt se uskutečnil 12 a 13. 10. 2020 v Zámečku Petrovice.


Jako první se představila profesionální vizážistka Táňa Bystroňová, která ženám na modelce Evě Šimčíkové prakticky ukázala denní líčení. Dále se pak věnovala individuálním konzultacím.


Večerní přednášku měla připravenou Eva Šimčíková, která se zabývala tématem zdravého půstu a zdravého stravování.


Nedělní ráno si ženy zacvičily s Alexandrou Uherkovou body form.

Víkendový pobyt - říjen 2018

Víkendový pobyt pro ženy se uskutečnil 13 a 14. 10. 2018 na Zámečku Petrovice.


Víkend byl zaměřen na talkshow s první Československou Miss Ivanou Christovou. Dále na seminář základní péče o pleť s vstupní diagnostikou.


Helena Garaiová předcvičovala body form.


Všechny ženy si víkend parádně užily.